جدیدترین ویدیوها

admin
7 بازدیدها · پیش 1 ماه

⁣این ویدیو نشان می‌دهد که عقاب چگونه به حیوانات دیگر حمله می‌کند. در این ویدیو، عقاب را مشاهده می‌کنید که با بال‌های خود در هوا پرواز می‌کند و به دنبال شکار خود است. عقاب به طور قدرتمند و با سرعت بالا به حیوانات دیگر حمله می‌کند و آن‌ها را مثل خمپاره از هوا به پایین می‌اندازد. این لحظات تیراندازی عقاب بسیار ترسناک و هولناک است و نشان می‌دهد که چگونه عقاب به عنوان یک شکارچی قدرتمند در طبقه بالای زنجیره غذایی قرار دارد. این ویدئو برای تمام علاقمندان به جانوران و شکار مناسب است.

admin
9 بازدیدها · پیش 1 ماه

داداش این من رو خیلی دیوونه میکنه تو نمیتونی این کار رو انجام بدی سگها باید با نژاد خودشون تولید مثل کنن نه با بزها یا نژاد دیگه لطفا این کارو نکن

admin
14 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣این انیمیشن مراحل عمل جراحی رایج برای لیفت صورت و لیفت گردن را نشان می دهد.

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی برای ایجاد ظاهری جوانتر بر روی صورت شماست. این روش می‌تواند افتادگی یا چین‌خوردگی پوست روی گونه‌ها و خط فک و سایر تغییرات در شکل صورت شما را که با افزایش سن ایجاد می‌شود، کاهش دهد.

لیفت گردن با سفت کردن پوست و عضلات زیرین گردن و بهبود حد فاصل خط فک، ظاهر گردن را بهبود می بخشد. این روش اغلب همراه با لیپوساکشن، لیفت صورت یا لیفت گونه انجام می شود، اما ممکن است به عنوان یک روش مستقل نیز انجام شود.

admin
14 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣این انیمیشن سه بعدی از جراحی مغز نشان می دهد که چگونه یک جراحی ونتریکولوستومی انجام می شود، که یک روش جراحی مغز و اعصاب برای ایجاد یک سوراخ در بطن مغز برای تخلیه مایع مغزی نخاعی است. معمولاً در افرادی که دچار هیدروسفالی هستند، تجمع غیرطبیعی مایع در بطن‌ها (حفره‌ها)ی مغز انجام می‌شود. این کار با نفوذ جراحی به جمجمه، سخت‌ شامه و مغز انجام می‌شود، به طوری که سیستم بطنی مغز قابل دسترسی است.

زمانی که تخلیه کاتتر موقتی باشد، معمولاً به آن تخلیه بطنی خارجی (EVD) می گویند. زمانی که درناژ کاتتر دائمی باشد، معمولاً به آن شنت می گویند.

بسیاری از شنت‌های بطنی مبتنی بر کاتتر وجود دارند که به خاطر جایی که خاتمه می‌یابند نام‌گذاری شده‌اند، به عنوان مثال، شنت بطنی- صفاقی به حفره صفاقی ختم می‌شود، یک شانت بطنی-شریان به دهلیز قلب ختم می‌شود و غیره. رایج‌ترین نقطه ورودی در جمجمه نقطه کوچر نامیده می شود. ونتریکولوستومی EVD در درجه اول برای نظارت بر فشار داخل جمجمه (ICP) و همچنین تخلیه مایع مغزی نخاعی (CSF)، یا خون برای کاهش فشار از سیستم عصبی مرکزی (CNS) انجام می شود.

admin
10 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣سیستم زانو MISHA یک ایمپلنت انقلابی است که برای بیماران مبتلا به استئوآرتریت دردناک زانو (OA) طراحی شده است. کاهش وزن در مفاصل استئوآرتریت دردناک برای کاهش درد و بهبود عملکرد توصیه شده است. سیستم زانو MISHA™ در حال توسعه اولین پروتز قابل تعبیه در زانو است که وزن مفصل زانو را با هر قدم راه رفتن کاهش می دهد، درد را کاهش می دهد، عملکرد خود را حفظ می کند و احتمالاً جراحی تعویض مفصل را به تاخیر می اندازد.

این انیمیشن فقط برای اهداف اطلاعاتی است.

احتیاط - این دستگاه توسط قانون فدرال (یا ایالات متحده) به استفاده تحقیقاتی محدود شده است.

موکسیمد در سال 2008 تاسیس شد و به افراد مبتلا به استئوآرتریت خفیف تا متوسط کمک می کند تا مفاصل زانو خود را حفظ کنند و در عین حال زندگی سالم و فعالی داشته باشند. فناوری این شرکت، ⁣پروتز زانو MISHA، نتیجه بیش از یک دهه تحقیق و توسعه بالینی است و اولین ضربه‌گیر قابل تعبیه در زانو است که برای درمان استئوآرتریت زانو در بخش داخلی (OA) ساخته شده است. با رهبری باتجربه Medtech و حمایت سرمایه‌گذار قوی، Moximed آماده است تا استاندارد مراقبت و کیفیت زندگی را برای میلیون‌ها نفر از مبتلایان به OA زانو قبل از عمل آرتروپلاستی که به دلیل درد آرتروز زانو و از دست دادن عملکرد مانع شده‌اند، ارتقا دهد.
موکسیمد در فرمونت، کالیفرنیا مستقر است.

admin
11 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣PURIST نسل بعدی دستگاه های پوزیشن دهی پا است که به طور خاص برای تعویض کامل مفصل ران با رویکرد قدامی طراحی شده است. PURIST تمام حرکات ضروری پا را برای جراحی توتال هیپ به صورت فشرده و کارآمد امکان پذیر می کند. این برای انجام حرکات مستقل در جراحی توتال هیپ در مقیاس مدرج ساخته شده است و طراحی پیشرفته آن به جراح اجازه می دهد تا کشش و چرخش را در حین عمل با دقت و بدون کمک پرسنل غیر استریل کنترل کند.
راه‌اندازی سریع، عملکرد مناسب کارکنان، عوارض کم، PURIST را در میان تیم‌های پرمشغله اتاق عمل محبوب می‌کند و می‌توان آن را با هر میز استاندارد اتاق عمل ترکیب کرد تا یک سیستم پوزیشن دهی برتر پا بسازد. PURIST برای افزایش کارایی و کنترل جراح در طول عمل جراحی توتال هیپ طراحی شده است. جراحی تعویض کامل لگن یکی از با ارزش ترین پیشرفت ها در تاریخ ارتوپدی محسوب می شود. این روش درد را تسکین می دهد و تحرک را به افرادی که مفاصلشان در اثر ضربه یا بیماری های دژنراتیو مانند آرتریت لگن آسیب دیده است، باز می گرداند.

admin
10 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣از گل ها و صحنه های مهم دومین بازی تدارکاتی رئال مادرید مقابل منچستریونایتد (رئال مادرید 2-0 منچستریونایتد) در هیوستون لذت ببرید. رئال مادرید در همان اوایل با یک گل زیبا توسط جود بلینگهام پیش افتاد، در حالی که بازیکن جدید خوسلو در اواخر بازی با یک ضربه قیچی هیجان انگیز برد را قطعی کرد. رئال مادرید در بازی بعدی خود در دالاس به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

admin
15 بازدیدها · پیش 2 ماه ها

⁣نوحه جدید سید طالح برادیگاهی به نام «بویانیب گانه نماز اوسته حسین» در یوتیوب قرار گرفته است.
شعر این نوحه توسط استاد کلامی سروده شده است و سید طالع باکویی به خوبی آن را اجرا کرده است.
ترجمه فارسی و متن نوحه:
⁣بویانیب قانه نماز اوسته حسین 👈 حسین بر سر نماز به خون غلتیده است
جان وریب راز و نیاز اوسته حسین ⁣👈 حسین بر سر راز و نیاز جان خود را ازدست داده است
آب وضوسی - آبروسی - قد قامت الصلاه… ⁣👈
قتلگاهی - سجدگاهی - تربت کرب و بلا ⁣👈


⁣جنگه مشغولیدی سلطان حجاز ⁣👈 سلطان حجاز مشغول جنگ بود
بو تامامه گلیب اؤل محرم راز ⁣👈 برای این مسئله محرم راز باش
دئدی: اؤلموش آغاجان وقت نماز ⁣👈 گفت آقا جان وقت نماز است
اؤنا سس وئردی نیاز اؤسته حسین ⁣👈 حسین از سر نیاز به او پاسخ داد

⁣ددی: الله سنی معجور السین ⁣👈 گفت خداوند تو را معجور (⁣ یعنی آن که همه مال او را به خواست و سؤال از او گرفته باشند) کند.
اهل تکبیر ایله محشور السین… ⁣👈 با اهل تکبیر تو را هم نشین کند
دؤندی تا قتلگاهه تور السین ⁣👈 سرش را چرخاند تا قتلگاه را بررسی کند
فخر ادیب موسی یه راز اؤسته حسین ⁣👈 موسی بر سر راز به موسی افتخار کرده است
بویانیب قانا نماز اوسته حسین ⁣👈 ⁣حسین بر سر نماز به خون غلتیده است

⁣قامتین باغلادی تکبیره امام ⁣👈 امام آماده تکبیر شد
اؤ نمازه دئدی عرش اهلی سلام ⁣👈 به آن نماز از عرش درود فرستادند
دؤرَدَن آتتیلار اؤخ، سیندی قیام ⁣👈 از اطراف تیر پرتاب کردند و نمازش شکست
یخیلیب سوزو گداز اؤسته حسین ⁣👈 حسین بر سر سوز و گداز شکسته است

⁣ای خداوند عزیز و ازلی ⁣👈
سجده ایلیر سنه دیلبند علی ⁣👈 به تو دلبند علی سجده می کند
قالخیزام درگاهینه قانلی الی ⁣👈 به درگاهش دست های خونی ام را بلند می کنم
سنه شاکیردی نماز اؤسته حسین ⁣👈 حسین بر سر نماز تو را شکر می کند
جان وئریر راز و نیاز اؤسته حسین ⁣👈حسین بر سر راز و نیاز جانش را از دست می دهد

⁣فاطمه اؤغلونو یورماز یارالار ⁣👈 پسر فاطمه را زخم ها خسته نمی کند
گؤرسه قانلی اؤزونو گول سارالار ⁣👈 اگر صورت خونیش را ببیند گل پژمرده می شود
قاتیلی باشی بدندن آرالار ⁣👈قاتلش سر را از بدن جدا می کند
اؤپر او تیغی بوغاز اؤسته حسین ⁣👈حسین آن تیغ را بر سر گلویش می بوسد

⁣ای خدا، فاطیمنین اؤغلودو بو ⁣👈 ای خدا این پسر فاطمه است
جان وئریر تشنه آخیر چوللره سو ⁣👈 در حالی که آب در صحرا ها روان است از تشنگی جان می دهد
ناز ائدر خنجره خشکیده گلو ⁣👈 گلوی خشکیده برای خنجر ناز می کند
آغلادیر عرشی بو ناز اؤسته حسین ⁣👈 حسین با این ناز کردن عرش را به گریه وا می دارد
بؤیانیب قانه نماز اؤسته حسین ⁣👈 ⁣حسین بر سر نماز به خون غلتیده است

admin
65 بازدیدها · پیش 7 ماه ها

⁣Sadly these drivers probably will suffer the brunt of the legal consequences when they most likely had little idea of what was actually in the delivery. The drug smugglers never use deliverers that can be traced back to them, and all they need to recruit new mules are a handful of cash. The poverty in Mexico/Central America does the rest for them.

admin
26 بازدیدها · پیش 7 ماه ها

Italy is without difficulty one of the most excellent international locations in the world! Enjoy this 4K tour information throughout Italy. Italy surely has the whole thing from the dreamy Amalfi Coast to the jagged mountains of the Dolomites! Where is your favorite vicinity to go to in Italy?

admin
100 بازدیدها · پیش 9 ماه ها

⁣are you ready to give up who you once thought you were? I am to sacrifice everything you have clothes.
are you ready to leave your life behind and walk the path of shadows? I am then out of the dark you will come into the light and from the morning, you will return to the dark never forget the tenets you have sworn to uphold stay your blade from the flesh of the innocent hide in plain sight never compromise the brotherhood from this day forward you are a hidden one
⁣Assassin's Creed Mirage time period is coming in 2023
you...

admin
45 بازدیدها · پیش 1 سال

⁣Jamila is a talented young singer and songwriter from the Rochester area. In this video, she sings an original song about how there are many different types of beasts in the world, but that her favourite ones are "ultra beasts". This is the first single off her upcoming album.
⁣This is the second official channel of Ultra Beats, here we will publish long version beats.
The second official channel of Ultra Beats is now live, here we will publish long versions of all our beats.

admin
25 بازدیدها · پیش 1 سال

soccer first-rate Herschel Walker, endorsed through former President Donald Trump, has gained Georgia’s GOP Senate number one. The Republican will face Democratic incumbent Sen. Raphael Warnock within the November popular election. Walker defeated five fellow Republicans, such as Georgia Agriculture Commissioner Gary Black and previous Trump management legitimate and army veteran Latham Saddler. Walker is a political newcomer but has nearly unrivaled call reputation in Georgia from his days as a university football going for walks lower back.

admin
37 بازدیدها · پیش 1 سال

The Republican nominee had repeatedly turned down invitations to debate the incumbent Democratic senator as his party’s challenger.

admin
57 بازدیدها · پیش 1 سال

خیال می کردم عاشقت نمی شم اگه نگات کنم یکم
یه روز تو خوابمم نمی دیدم واسه تو جونمم بدم
دلم یه کاری کرده با غرورم که مثل بچه هام


همینه عشق❤

admin
303 بازدیدها · پیش 1 سال

جهت دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید
https://elitland.com/downloadf/r64l/all/ZgGRg
خلاصه داستان: داستان فیلم تومان دربارهٔ یک سال از زندگی فردی است که از راه قمار اسب و فوتبال تلاش می‌کند یک شبه طبقه اجتماعی خود را تغییر دهد

admin
63 بازدیدها · پیش 2 سال ها

⁣Mohsen Qara'ati is an Iranian Shia cleric who was born in 1945 in the city of Kashan, and his father was Ali Naqi.

admin
569 بازدیدها · پیش 2 سال ها

با دیدن این ویدیو اشک تو چشماتون جمع میشه و بیش تر از قبل به پدر و مادرتون احترام می زارین آهنگ این ویدیو با نام دده جان به معنی پدر جان اثر یک خواننده اهل ازبکستان است
هر چه قدر که بیش تر فکر کنیم می بینیم که پدر و مادر ارزشی به مراتب بالاتر و والاتر در زندگی ما داشته اند و باید بیش تر به آن ها احترام بگذاریم.
⁣آهنگ دده جان ازبکی یکی از آهنگ‌های محبوب و پرطرفدار در فضای موسیقی ازبکستان است. این آهنگ به صورت تک‌آهنگ منتشر شده و توسط خواننده معروف ازبکستان به نام "جاسور" (Jasur) اجرا شده است.

در مورد مضمون و مفهوم آهنگ دده جان، باید گفت که در قالب شعر و ترانه، داستان عشق و عاشقی پدر و فرزندی را به تصویر می‌کشد. با گوش دادن به این آهنگ، پدری را می بینید که در حال تلاش برای جلب علاقه و عشق دلخواه خود است. همچنین، طعم تلخ و شیرین عشق را نیز در این آهنگ خواهید چشید.

ملودی قوی و پرانرژی، همراه با صدای قدرتمند خواننده، باعث شده است که "دده جان" به یک آهنگ پرطرفدار در بین مخاطبان ازبکستان و مناطق اطراف تبدیل شود. همچنین، ویدیو کلیپ این آهنگ نیز با استفاده از صحنه‌های جذاب و زیبا، به تکمیل کار صوتی پرداخته است.

در کل، آهنگ دده جان یک قطعه موسیقی با مضمون عشق و عاشقی است که با صدای قوی خواننده و ملودی زیرک و جذاب، توجه بسیاری از علاقمندان به موسیقی را به خود جلب کرده است.

admin
65 بازدیدها · پیش 2 سال ها

⁣Forex trading’s popularity has grown exponentially in the past decade. The market itself is global, and the opportunities for profit are virtually endless. Most people who learn the basics of forex trading are successful, which is why we’re here to demystify the forex market and provide you with the tools and knowledge you need to start trading the market in the next few minutes. You may have never traded before, or you may be a seasoned trader who wants to test out the market to see what the hype is about.

admin
58 بازدیدها · پیش 2 سال ها

⁣There are few other strategies that have produced a consistent stream of returns. That is why I’ve called this a “5 minute scalping strategy.” It is not the fastest or most complicated strategy in the world, it just consistently works. The strategies that will become obsolete and get replaced are the ones that do not work.

بیشتر نشان بده